شرکت کننده عزیز

سلام

ازاین که در اولین ماراتن آنلاین راهکارهای مدیریت مصرف برق همراه ما هستین خیلی خوشحالیم. در این قسمت مراحل اجرای ماراتن رو خدمتتون ارائه میدیم.

  • ابتدا فرآیند ثبت نام رو کامل طی کنید و از قطعی شدن ثبت نامتون مطمئن شوید.

برای ثبت نام باید به لینک http://events.nirovan.ir/register مراجعه کنید. اگر تیم هستین حتما تمام اعضای تیم رو در سایت معرفی کنید. نگران نباشید اگر تغییری در تیمتون پیش اومد میتونید در طول ماراتن تغییرات رو اعمال کنید.

  • در پروفایل شخصی شما اطلاعاتی از قبیل ویدئو و فایل های آموزشی و … قرار خواهد گرفت.

این محتوا در ابتدا به طرح مسأله و سپس به آموزش ها و پیش نیاز های لازم برای ورود به ماراتن می پردازه.

  • حداکثر تا هفتم فروردین 99 فرصت دارید تا مطالعات و پژوهش هاتون رو تکمیل کنید و ایده ی اولیه ی خودتون رو با ما در میون بذارید. ایده های شما باید ناظر به مصرف کننده ها و بر اساس تغییر رفتار اون ها و با مشوق ها و یا هر چیزی که شما در نظر دارید باشه. با مراجعه به سایت در فرم گزارش اولیه ایده تون رو ثبت کنید و ذکر کنید که ایده ی شما محصول هست یا خدمت و یا هر چیز دیگه.
  • حداکثر تا 17 فروردین فرصت دارید تا از منتور ها مشورت بگیرید، به اصلاح ایده بپردازید و شروع به پیاده سازی ایده تون بکنید. 17 فروردین باید وضعیت پیاده سازی و طراحی ایده تون رو به در سایت به ما اطلاع بدین.
  • و در نهایت تا 27 فروردین فرصت دارید که محصول یا خدماتتون و یا ایده ی طراحی شدتون رو به ما ارائه بدین. به این منظور شما یک ویدئو ( حداکثر 10 دقیقه ای ) تهیه می کنید و همون چیزی رو که میخواستید توی جلسه ی حضوری ارائه بدین در این ویدئو ارائه میدین. اگر اپلیکیشن، سایت و یا … که آماده کردید رو برای ما میفرستین. همه ی اینها در سایت ما و در پروفایل شما اتفاق میفته.

همکاران نیروان با ایمیل و شبکه های اجتماعی در تماس با شما هستند و شما هم میتونید هر سوالی داشتید با ما درمیون بذارید.

کپی رایت © تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه نیروان می باشد.